Дайджест – це про динозавра, який став членом ООН. Дайджест – це про рофл та тролінг сотого рівня від Samsung. Це про те, як з’їсти шоколад та потрапити на іншу планету і не забути стати котом.

Звучить дивно, але це лише невеликий перелік ідей нових рекламних кампаній за листопад. Тож читайте та поповнюйте свої запаси натхнення та креативу. Якщо не вистачить, то переглядайте дайджест за вересень та жовтень.

Тролінг вищого рівня від Samsung

Компанія Apple довго думала і вирішила вразити всіх користувачів, тому випустила серветку для чистки екрану, яка коштує 19 доларів. Але це не проста серветка «Selpak», яку ви можете придбати за 10 грн. в підземному переході. Це унікальна і дуже якісна серветка для пристроїв, як пояснюють виробники.

Компанія Samsung не змогла просто порофлити з цього, тож направила всі сили і зробила тролінг вищого рівня. Вона почала безкоштовно роздавати схожі серветки для перших 1000 учасників, які підпишуться на додаток.

Безкоштовні серветки більші за розміром (у Apple вони 16 x 16 см, а в Samsung – 20 x 20 см), але на дотик вони всі однаково м’які.

Стоп-стоп, а Санта – антивакцинатор?

«Ура свята! Стоп, а я тепер можу роздвати подарунки з паспортом про вакцинацію?» – думки Санти у різдвяному відео британської мережі Tesco. Проте антивакцинатори і борці за відсутність соціальних проблем в святковій атмосфері не змогли промовчати про це, на їхню думку, неподобство, тому висловили критику.

Тому зараз ролик має 36 тис. дизлайків і лише 4,5 тис. лайків. А до Управління стандартів реклами надійшло більше 1500 скарг.

Цікаво, а Санта Pfizer чи Moderna вакцинувався? Треба буде в інтерв’ю з ним спитати.

Ковідна мрія

Мережа супермаркетів Penny випустила нову рекламну різдвяну кампанію від Serviceplan.

Концепція ролику: хлопець питає маму, що вона хоче на Різдво. Після двох років ізоляції та карантинних обмежень, вона просто просить його робити все те, що мають робити звичайні підлітки: порушувати правила, таємно втікати вночі, робити шалені вечірки вдома та прокидатись з розбитим серцем після невдалих відносин.

Загалом Penny запустила ролик разом з онлайн-конкурсом, де молодь може виграти 5000 пригод – щось, що вони пропустили під час карантину, або шість місць для стажерів з безкоштовною квартирою.

В YouTube вже 5 млн переглядів, а в Instagram – 2 млн.

Відчуйте міжпланетарне задоволення

Перед початком зйомки відбувались магічні досліди, які наука точно не зможе пояснити. Які? Секретна внутрішньоагентська фокус-група дегустувала шоколад, горіхи та різноманітні начинки і зробила висновок, що продукти «АВК» переносять в інші світи та галактики.

Рекламним роликом займалась компанія Publicis Ukraine. Для створення космічної атмосфери використовували музичні треки групи Go_A.

Основний слоган рекламної кампанії – «Нові горизонти вражень».

В новому ролику шоколад АВК стає міжпланетарним задоволенням | PRпортал  Украины | новости Украины | ПР-портал

Людина-кіт

Fedoriv Agency створили ролик-промо знижок для Rozetka, де дружина, кіт та чоловік – одна й та сама людина. Людина-кіт – це, напевно, мутація людини-павука.

«Помічали колись, що в щасливих родинах всі стають трішки схожими одне на одного? От і ми помітили, коли знімали ситком для rozetkaua. На головну роль запросили Назара Задніпровського, аж дивимось – і дружина якось підозріло на нього схожа, і кіт… То, мабуть, щаслива родина, – вирішили ми, та подумали: ну, звісно, якою ж ще може бути родина, коли всі в курсі, що можна не чекати Чорної п’ятниці та купувати все на сейлах на Rozetka ще в листопаді!», – написано в пості у Фейсбук.

Роли має закликати людей не чекати і хутчіш вигідно купувати в період знижок.

Динозавр – член ООН

Програма розвитку ООН представила новий фільм-рекламу, що закликає світових лідерів активніше боротись зі змінами клімату. Він створений в рамках кампанії: «Не вибирайте вимирання», якою займалось креативне агентство Activista з Лос-Анджелесу.

Випуск відео пов’язаний з початком конференції Cop26 в Глазго щодо зміни клімату.

Сюжет: Динозавр забігає в зал Генеральної Асамблеї ООН і говорить людям, що варто не оправдовуватись, а змінювати світ.

Щоб глядачі почали діяти, рекламна кампанія супроводжується діджитал досвідом «Світ виправдовувань». Він був створений Wunderman Thompson Australia.

Авторка: Анна Завірюха

Попередні матеріали цієї авторки: