От-от 21 червня весь світ буде святкувати день Селфі. Компанія Google підрахувала, що за 2019 рік користувачі операційної системи Android робили понад 93 мільйони селфі щоденно. Жага зберегти сокровенні моменти не тільки в пам’яті, а й у смартфоні зрозуміла та виправдана, тому ледь не щотижня з’являються все нові й нові додатки, які пропонують прикрасити фото, додати цікаві фільтри та перетворити світлину на справжній витвір мистецтва. Ми підготували для вас п’ять нових та незвичайних фоторедакторів, які заслуговують вашої уваги.

NOMO

Додаток нагадує вже такий звичний та доволі популярний застосунок Huji Cam, яким у 2018 році користувалися ледь не всі блогери. Проте цей додаток має у своєму арсеналі на багато більше різних фільтрів, аніж Huji. Nomo також дозволяє робити фотографії з подвійною експозицією, що є новим трендом. Інтерфейс застосунку доволі простий: лінза, кнопка для фото зі спалахом, кнопка для подвійної експозиції. Ви також можете придбати інші лінзи, однак і п’яти безкоштовних вистачить для створення цікавої світлини.

Suxov

Цей застосунок розробив блогер Сергій Сухов, аби кожен зміг створювати світлини як у блогерів. Мета Сергія була доволі проста та зрозуміла: прибрати сотню пресетів, які вам пропонують завантажити, аби наблизитися до блогерської обробки фотографій. Застосунок дозволяє обрати світлину зі стрічки та накласти на неї п’ять безкоштовних фільтрів. Ви також можете відрегулювати яскравість, контраст, тіні, зернистість і різкість, а наостанок накласти на фото пилинки.

Dalgona

Цей застосунок коштує всього 99 центів, однак вони того варті. Цей додаток дозволяє вам проникнутися ностальгією вінтажної епохи та долучитися до неї, якщо ви не встигли цього зробити. Дев’ять безкоштовних фільтрів і більше ніяких зайвих налаштувань та незрозумілих кнопок. Dalgona – це дань вінтажному стилю, і покупка цього застосунку виправдить ваші очікування.

Meitu

Це графічний додаток, у якому є абсолютно все: лабораторія краси для накладення макіяжу, зміни кольору волосся й інших корисних інструментів; відео редактор, де можна змінювати тривалість відео, накладати ефекти та додавати рамки й стікери, і, звісно, фото редактор, який дозволяє наблизитися до майстерної корейської обробки, де наче все абсолютно натурально, однак над світлиною попрацювали. У додатку можна змінювати яскравість, контраст, кольори, різкість, зернистість фото, а також накладати фільтри (більшість із них абсолютно безкоштовні). Додаток також дозволяє створити готовий шаблон вашої обробки, аби ви не витрачали час для повторення всіх маніпуляцій. Наостанок ви можете анімувати вашу світлину або ж додати рамку чи стікери.

Soft Focus

Тут вас зустріне мінімалізм абсолютно у всьому: чотири кнопки на головному екрані, можливість змінити розмір фото й той самий трохи мильний фокус, що зараз у тренді. Ви можете відрегулювати інтенсивність блюру, змінити яскравість, температуру та відтінок фото, а наостанок змінити насиченість. Ще ніколи трендова обробка світлин не була такою простою.

Безсумнівно, телефони замінили такі звичні для нас камери та стали невід’ємною частиною нашого життя, однак пам’ятайте, що момент творите ви, а не лінза камери.

Авторка: Іванна Плисківська

Читати попередній матеріал авторки: