Що таке Незнане? Світло чи темрява? Спотворена грань людської душі? Або, може все людське життя, яке так і залишається загадкою для кожного? І мету його розгадати не дано нікому. Це і є Незнане? Тонкі лінії, що сплітаються у візерунки, які утворюють мереживо сенсу. Галерея Portal11, що знаходиться на вулиці Трьохсвятительській, 11; запрошують вас самих віднайти шлях до Незнаного.

А зараз, знайомтесь, Іван Турецький – художник-гравер, один із авторів Малого Державного Герба України.

Серед його творчості також: марки для Пошти України, проекти колекційних конвертів для Спілки українських філателістів в Австрії, серія колекційних монет Банку Білорусі, проект колоди гральних карт для австрійської компанії Piatnik.

Роботи митця зображають певні події, стани, життєві етапи, а за допомогою абстракцій кожен випадковий відвідувач трактує їх по-своєму та розуміє щось своє. Якщо декілька хвилин пильно вдивлятись в картину, то можна побачити, наприклад, silhouette сонця.

Мистецтво виконує релігійну місію та відтворює життя і зовнішній світ, які слугують музичною мовою творчості художника, що виражається у абстрактних образах.

Музичний ритм мені підказує кольорові зіткнення, веде мене до нових форм, ритмів і фактур. Це перевтілення звуку в колір

Будь-яка річ складається з елементів – великих, маленьких, часом зовсім непомітних, але кожен з них дає бачення цілого. Усі елементи, які я використовую в роботах, мають багато значень і трактувань, а разом вони створюють той самий лабіринт для виходу, де завжди присутнє світло.

Усе велике направді складається з малого: кожен людский вчинок, мета або сенс. Навіть життя – з думок, емоцій та хвилювань. Як час із секунд, хвилин, місяців та років. Тому, кожна маленька частинка “цілого” завжди має значення.

А чи ви, любий читачу, віднайшли свою дорогу у Незнане, сповнене світла?

Автор: Ліліанна Айнцберн

Категории: ПодіїСлово