«Візьміть елегантний капелюшок і долучайтеся до добрих справ на першому світському Благодійному Afternoon Tea»

Чай – це прекрасний привід (особливо, коли він з колекції Teahouse):

  • Поринути в британський етикет, попиваючи чай за круглим столом в прекрасній компанії.
  • Знайти діамант від ZARINA в своєму келиху Perrier-Jouet.
  • Спробувати новий модний коктейль з віскі The Glenlivet та чаєм.
  • Зустріти сезонний зорепад під читання поезії та багато іншого!

Тетяна Дороніна засновниця Лондонського бренд-агентства The Brand Scan, дипломований фахівець з менеджменту люксових брендів і учасниця Місіс Україна Інтернейшнл 2022 запрошує світську публіку на Перший Благодійний Afternoon Tea, який буде проведено 15 серпня 2021 року в Бобриця Дача. Традиція, привезена до Києва прямо з Лондона!

Організований в партнерстві з ГО «ПРОЗОРИЙ ВИБІР», ТМ # СВIДОМА в особі засновниці Юлії Сергєєвої, основною метою заходу є допомога дітям з центру «Місто Щасливих Дітей».

Для порятунку і реабілітації малюків центру, вкрай важливим є повноцінне харчування. Тому в ході заходу буде організовано збір коштів, щоб забезпечити якісне харчування дітей на цілий місяць.

Купуючи квиток – гості вносять вклад в загальну місію, так як всі виручені кошти підуть прямо в благодійну організацію Dobro.ua, які виступають партнерами заходу Afternoon Tea.

В ході заходу будуть порушені питання сучасної сім’ї, зокрема, жіночого визнання в сучасному суспільстві як дружини, матері, бізнес-леді та особистості.

Вечір пройде в традиції Лондонського чаювання, де гості можу спробувати справжні англійські Сконе, спечені нашими партнерами Sweet Bird Desert, дізнатися більше про цю традицію від нашого досвідченого викладача етикету. Потім пограти в фанти і виграти сертифікати від EСosmetology і послухати поезію, від продюсера Дмитро Кавелашвілі, після якого гості зможуть спостерігати сезонний зорепад.

Таким чином, в рамках обміну культурним досвідом, гостям буде представлено унікальну можливість збагатити свої знання етикету під егідою сімейних цінностей і благородних мотивів.

А хто вирішить, що хоче допомогти більшій кількості дітей, зможе взяти участь в аукціоні, лоти якого є справді унікальними.

Тому пропонуємо вам взяти свої капелюшки і прогулятися в них на свіжому повітрі під камерами Fashion TV, творячи добрі справи і тамуючи спрагу божественним Perrier.

Категории: Події