Молодіжні команди з Донецької та Луганської областей взяли участь у фандрейзинг-челенджі та вже проходять навчання на веб-платформі FUNdraiser.

Проєкт реалізується громадською організацією “Міжнародна агенція змін” в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Нідерландів, Швейцарії та Швеції.

Навчальна інтерактивна платформа FUNdraiser створена для молоді та молодіжних організацій, задля комплексного навчання з фандрейзингу й мотивування на реалізацію проєктів з громадської безпеки та соціальної згуртованості. Гра покликана згуртувати молодь усіх областей країни (особливо, з Донецької і Луганської областей) та розвивати в них організаційні навички, вміння презентувати власні проєкти та залучати на них кошти.

Платформа FUNdraiser – це:

●     унікальний майданчик для пошуку партнерів з-поміж організацій громадянського, державного та бізнес-сектору, які опікуються питаннями розвитку молодіжного та волонтерського руху;

●     можливість опанувати різні інструменти залучення ресурсів через гру, навчання та використання підходів й документів, що відповідають міжнародним стандартам та вимогам донорських інституцій.

До гри з розвитку навичок FUNdraiser допускалися саме учасники, чиї проєкти були покликані розвивати та згуртовувати суспільство. Майданчик гри FUNdraiser надав зі свого боку усі можливості для становлення таких суспільно-важливих проєктів та їх лідерів: інтерактивне командне навчання, інструмент для пошуку партнерів, шанс фінансування власного проєкту, цілу бібліотеку важливих матеріалів.

6 серпня відбудеться вже сам Суперфінал у Світогірську, де буде визначено 5 переможців! Поборотися є за що, адже щасливчики отримають весь потрібний базис для старту соціальних проєктів (фінансову підтримку від донорів, професійну підтримку спеціалістів)!

Категории: Без категории