Багато результатів на Google SERP при пошуку "подкасти для медійників", "подкаст", "подкасти"

Подкасти набувають широкої популярності у медійному просторі. Наразі це зручний та доступний спосіб передачі інформації, створення якого не займає багато часу та не викликає особливих складнощів. Сьогодні редакція PressA підготувала для вас добірку цікавих подкастів, які стануть корисними для всіх, хто працює у сфері медіа та комунікацій.

Почати своє знайомство з подкастами про журналістику варто з англомовної програми On the Media від WYNC. Ведучі Брук Гладстон та Боб Гарфілд обговорюють вплив медіа на формування світогляду суспільства. Вони аналізують новини з погляду журналістів та досліджують тенденції розвитку засобів масової інформації. Ведучі регулярно висвітлюють такі теми, як цензура, свобода преси, тиск на ЗМІ, вплив політиків та зацікавлених груп на медіа та формування суспільної думки. Випуски тривають в середньому 40 хвилин.

Багато результатів на Google SERP при пошуку "подкасти", "“Арістотель поставив лайк”

“Арістотель поставив лайк” – подкаст про те, як “цілити у сердечка аудиторії”. Ви дізнаєтеся про історію онлайн-комунікацій в України, секрети успіху відомих брендів та людей, які змогли. Ведуча Іванна Стець бере інтерв’ю у творців успішних проєктів, де вони діляться своїм досвідом, розповідають про свої досягнення та помилки. Всього у програмі 9 випусків.

“Редач” – подкаст для тих, хто працює з текстом. Поради про те, як писати чітко і цікаво, інтерв’ю з професіоналами, історії про роботу копірайтера, відносини з роботодавцями та багато чого корисного – у програмі.

Багато результатів на Google SERP при пошуку "подкасти", "“Редач”", "подкасти для медійників"

“МедіаПрактики” – перший подкаст про українські медіа від онлайн-журналу «TheUkrainians». Молоді журналісти діляться корисними порадами та досвідом, а також розповідають про виклики в інформаційній сфері. Ви дізнаєтеся про особливості та перспективи створення медіа. Двадцять випусків, двадцять спікерів та купа корисних речей.

NEXTMEDIA PODCAST – подкаст від засновниці «Агентства експертного маркетингу NextMedia» Ельнари Петрової. Разом з експертами ведуча дає відповіді на поширені запитання “Як запустити проєкт та популяризувати його?”, “Як працюють алгоритми соціальних мереж?”, “Як просувати івенти”, “Як задовольнити клієнта?”. Подкаст буде особливо цікавим для піарників та маркетологів

Багато результатів на Google SERP при пошуку "NEXTMEDIA PODCAST", "подкасти для медійників", "подкасти"

Ну па-ап! Гумористичний подкаст, в якому директорка з комунікацій Ірина Сергєєва намагається пояснити своєму літньому батькові “як працюють сучасні медіа, соціальні мережі та онлайн-освіта, що таке Instagram і TikTok, навіщо потрібен маркетинг і як працює контент в digital”. Простими словами та з гумором про головні інформаційні тенденції сучасності.  

Автор: Ольга Ковальчук

Читайте попередні матеріали цього автора: